ČeskýPortál.eu - Rejstřík firem, registr firem - český portál

Rejstřík firem, registr firem

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Registr firem (rejstřík firem) právě obsahuje 1 207 806 firem.
UPRAVIT, PŘIDAT FIRMU

Miloslava STAŇKOVÁ - Felix a Miloslava Staňkovi - Suvenýry

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Činnosti podnikání:

  • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách

Miloslava STAŇKOVÁ - Felix a Miloslava Staňkovi - Suvenýry
26718  Karlštejn

 IČ 44691319  ARES registr firem  Živnostenský rejstřík  Informace o DPH

Firmy Karlštejn:

Firmy okres Beroun:


Veřejné informace o Miloslava STAŇKOVÁ - Felix a Miloslava Staňkovi - Suvenýry, Karlštejn jsou zveřejněny na oficiálních portálech Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Ministerstva financí ČR.

Tyto údaje mají pouze informativní charakter a nelze je použít k právním účelům.

Údaje jsou zveřejněny v souladu se zákonem č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), Hlava IV: Živnostenský rejstřík § 60 (3):
Rejstřík je veden v elektronické podobě a je veřejným seznamem, s výjimkou údajů uvedených v odstavci 2 písm. m) a rodných čísel, které živnostenský úřad sděluje pouze podnikateli a v případech stanovených zvláštními právními předpisy.

Pro smazání veřejně dostupných informací o firmě Miloslava STAŇKOVÁ - Felix a Miloslava Staňkovi - Suvenýry, Karlštejn nám prosím napište na rejstrik-firem@ceskyportal.eu, nezapomeňte prosím uvést IČ 44691319.

Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2015 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.