ČeskýPortál.eu - Rejstřík firem, registr firem - český portál

Rejstřík firem, registr firem

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Registr firem (rejstřík firem) právě obsahuje 1 207 806 firem.
UPRAVIT, PŘIDAT FIRMU

Mudr. Vladimír Šťastný

Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství nezapsaná v ob

Činnosti podnikání:

  • Specializovaná ambulantní zdravotní péče

Mudr. Vladimír Šťastný
40502  Děčín

 IČ 71228331  ARES registr firem  Živnostenský rejstřík

Firmy Děčín:

Firmy okres Děčín:


Veřejné informace o Mudr. Vladimír Šťastný, Děčín jsou zveřejněny na oficiálních portálech Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Ministerstva financí ČR.

Tyto údaje mají pouze informativní charakter a nelze je použít k právním účelům.

Údaje jsou zveřejněny v souladu se zákonem č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), Hlava IV: Živnostenský rejstřík § 60 (3):
Rejstřík je veden v elektronické podobě a je veřejným seznamem, s výjimkou údajů uvedených v odstavci 2 písm. m) a rodných čísel, které živnostenský úřad sděluje pouze podnikateli a v případech stanovených zvláštními právními předpisy.

Pro smazání veřejně dostupných informací o firmě Mudr. Vladimír Šťastný, Děčín nám prosím napište na rejstrik-firem@ceskyportal.eu, nezapomeňte prosím uvést IČ 71228331.

Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2015 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.